המדריך השלם לצביעת דירה בתל אביב

תל אביב עיר ללא הפסקה תל אביב מהווה את מרכז הכלכלה התרבות והפנאי בישראל בתל אביב ניתן למצוא בניינים ישנים לצד בניינים חדשים כאשר אנו מדברים על צביעת דירה בתל אביב למעשה זה אינו שונה בהרבה מצביעת דירה בעל עיר אחרת בארץ אך ישנם כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בתל אביב יותר מבשאר הערים בארץ מכיון שהעיר קרובה לים רמת הלחות הנמצאת בה גבוהה מאוד בתוספת של השמש היוקדת הצבע בבתים אינו חזיק הרבה זמן מעמד ויש צורך לחדש את צביעת הדירה כל כמה שנים בייחוד שמדובר בבניינים ישנים.בנוסף בתל אביב ניתן למצוא בניינים ודירות שנבנו עוד לפני קום המדינה בצורה שונה מבנייה סטנדרית של ימינו.

כאשר רוצים לצבוע דירה  בתל אביב יש לקחת את כל הפרמטרים האלו בחשבון בשעת צביעת  הדירה. צובעים את הבית

האם נוכל לצבוע את הדירה בכוחות עצמנו?

מרבית החנויות המוכרות צבעים לבית יענו על שאלה זו בחיוב אל למעשה צביעת דירה היא מבצע מורכב בייותר בתל אביב ששם יש לקחת בחשבון את כל המשתנים.

לפני שניגשים לצבוע את קירות הבית יש לבצע הכנה של הקיר לקראת הצביעה יש צורך לסתום חורים וסדקים לשפשף את הקירות לפני ביצוע עבודת הצבע בתל אביב יש לקחת בחשבון את הלחות הרבה ואת גיל הבניין בבניינים ישנים לא די רק בסתימת חורים ישנם בניינים שיי צורך במריחה של שכבת יסוד כדי שהצבע לא יתקלף כמו כן כאשר צבעו אלת הקירות בדירה במשך שנים שכבה על גבי שכבה וכעת רוצים לעשות עוד שכבה רוב הסיכויים שהצבע לא יחזיק מעמד ויתקלף לאחר תקופה קצרה מאוד. בנוסף יש לזכור כי מרבית הנביינים הישנים בתל אביב בעקבות התיישנותם מחדירים הקירות החיצונים מים בעונת החורף וכך נוצרים פטריות וסוגים שונים של עובש על הקיר ואפילו אם נכסה את העובש או את הרטיבות בצבע לאחר זמן קצר העובש ישוב לבצבץ על הקיר מחדש. זה הזמן והמקום לקרוא לאיש מקצוע צבעי מקצועי ומומחה.

מדוע כדאי להיעזר בשירותיו של צבעי מקצועי? 

כאשר רוצים לבצע צביעת דירה בתל אביב צבעי מקצועי זה הפתרון היעיל ביותר צבעי מומחה יודע ומכיר את התופעות של בניינים ישנים בתל אביב ויודע כיצד להתמודד עם בעיות אלו. איזה חומרים יש לשים על הקיר לפני שניגשים בכלל לצביעה כיצד ניתן למנוע חדירה של מים על ידי חומרים מיוחדים. מניפת צבעים

על ידי הזמנת צבעי מקצועי נוכל להיות בשקט נפשי שהעבודה נעשתה כהלכה ולא נצטרך לדאוג שוב פעם שהקירות יתקלפו לאחר זמן קצר. וכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור צבע משלל הצבעים הנמצאים כיום בשוק ניתן לעיין במניפת הצבעים של נירלט לבחירת גוון אהוב עבורכם.

בנוסף ייעוץ של בעל מקצוע יוכל לשדרג לנו את מראה הבית צבעי מקצועי ימליץ לכם על שילוב של צבעים בגוונים שונים לפי טעמכם על מנת לייצר לבית מראה  מעוצב ייחודי שייך רק לכם.

 

 

כל מה שרציתם לדעת על איטום הבית.

חשיבות איטום הגג

בדיקה מקיפה של איטום הגג הינה חיונית והכרחית לפני בוא החורף אמנם החורף בארץ ישראל קצר אך עדיין אנו רואים שכאשר מגיע החורף עם הגשם הראשון ישנם בעיות של הצפות ומערכת ביוב שאינה עומדת בשטף המים ועוד.. גם לגבי איטום גגות ישנם השלכות כאשר מגיע החורף ואיתו הגשם רבים צפויים לבעיות של חדירת מים ונזילות כשמגיע הגשם אם לא ערכו בדיקה מקיפה של האיטום בבית. ברוב המקרים בתים שאינם עוברים תחזוקה שוטפת של איטום צפויים לבעיות של חדירת מים אל תוך המבנה עצמו.

איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות
איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות

ביצוע עבודת איטום לגג

איטום גגות מבוצע על ידי חומרים שונים ובעיקר מתבסס על חומרי האיטום שכבר קיימים על הגג מאיטומים קודמים שנעשו. ישנם כמה שיטות לאיטום הגג וכל שיטה מבוצעת על ידי שימוש בסוגים אחרים של חומרים. לא כל שיטה מתיאמה לכל גג. ישנם סוגים שונים של גגות וכל גג יש להתאים את השיטה ואת החומר הנדרש לו כדי לאטמו כהלכה.

ברוב הבניינים בארץ הגגות עשויים מבטון אך ישנם גם גגות ברוב המקרים של בתים פרטיים או בניינים ישנים העשויים מרעפים כמו כן ישנם גגות בדרך כלל בבתים פרטיים ומרפסות המרוצפים במרצפות מכל הסוגים שישנם.

על מנת להתאים את שיטת האיטום ואת סוג החומר לגג עלינו לבדוק בראש ובראשונה איזה איטום כבר נעשה בו שימוש על פני הגג. מגוון חומרי האיטום השונים מתחלקים לכמה סוגי משפחות של חומרי איטום צריך לזכור כי כאשר רוצים לבצע איטום חומרים מאותה משפחה יכולים להתאים אחד לשני אך חומרי איטום מסוגים שונים של משפחות אינם יכולים להתאים אחד לשני ולכן לא ניתן לבצע איטום מחומר שאינו תואם את המשפחה של חומר האיטום שנעשה כבר קודם.

 

בחירת איש מקצוע לביצוע העבודה

חשיבות רבה ישנה בבחירת בעל מקצוע מיומן ומנוסה כאשר עבודת האיטם מתבצעת על ידי קבלן איטום מקצועי יש ביטחון שהעבודה תהיה מבוצעת כראוי. בחירת בעל מקצוע מקצועי אינה מלאכה קלה ישנם הרבה “חאפרים” בענף האיטום שנותנים אמנם מחירים זולים אך ביצוע העבודה גרוע ביותר. איטום גגות הוא נושא מורכב מכיון שברוב המקרים המקום שממנו חודרים המים אינו בהכרח גם שורש הבעיהישנם מצבים שבהם נעשה איטום אך חדירת המים עדיין ממשיכה וזאת מכיון שהאדם שביצע את העבודה אינו בעל מקצוע ואינו יודע כיצד יש לטפל בבעיה.  בעל מקצוע מנוסה ומיומן יידע לאבחן היכן מקור הבעיה ויידע את השיטות המתאימות לביצוע האיטום כדי שהבעיה תיפטר לצמיתות . כדי לבחור בעל מקצוע מיומן קודם כל יש לברר על עבודות קודמות שנעשו על ידו ואם הלקוחות שכבר בוצעה אצלהם עבודת איטום מרוצים או לא בנוסף צריך לבדוק שבעל המקצוע משתמש בחומרים איכותיים ולא בחומרים זולים אשר איכותם ירודה. ניתן לבדוק באינטרנט אחר בעלי מקצוע מיומנים או לקבל המלצות מחברים ומשכנים שכבר ביצעו עבודות איטום.

זכרו, איטום הגג על ידי מקצוענים יעשה את ההבדל בין חורף קר ורטוב לבין חורף חמים ויבש.